won’t do

jou kapp. Esiteks olen ma ka haige nagu Kaarigi, kurk on nagu ma ei tea mis asi, ning kõige õudsam vahend selle ravimiseks on taruvaik. See lihtsalt toob roobi üles ja see on jõõõõõhkra maitsega.
Üldiselt on päris pikk aeg möödas ju. Selles ajavahemikus ei käinud ma siiski sel tahetul kontserdil kuna polnud vanemat saatjat olemas mul. Aga käisime Kuremaal. Well.. super. A ja käisime ka siis Palamuse peol. Alguses oli siuke uinamuina, pärast pimedas juba läks tantsimiseks ja kui Power Hit Radio dj -d peale tulid, eeehhuuuh läks asi päris hulluks seal. Sessuhtes ‘ilge’ vahupidu oli ka. Ühte nurka lendas seda jama ainult ja kui pärast sinna vahu sisse kõndima läksin, tundsin mingeid plastiknuge ja kahvleid oma jalal. KMON RAHVAS TE TULETE SINNA TANTSIMA,MITTE SÖÖMA. ja miks üldse vedada söök tantsuplatsile, söögu eemal. ja see lugu oli kindlasti üks meeldejäävamaid lugusid sellest õhtust.
Plus mul on mingi imelik asi ka küljes, et ma ei jää enam magama. Uh , mingi pool viis äkki jään alles magama. aga noooh cya mingi teine päev jälle ja varsti on tulekul jaanipäeva peod nii et paaaarty hard my friends.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s