I like this menu

Hello niigerid! Et alustan siis kohe laupäevast. Õhtul läksime Mellu juurde filmi vaatama, CC mainis ka juba, et vaatasime The Boxi, mis tõesti oli arusaamatu ja omamoodi ”lahe” (?), aga Jackassi 1 ja 2 osa vaatasime ka ära. 1 osast jäi lõpust natuke vaatamata, sest aeg oli kodu poole sättima hakata =D. Aga Jackass on lahe, oooooooooojaaaa. tsau Johnny me so love u =)
Pühapäeval pmst suurt midagi ei teinudki, käisime Ketu ema studios ja kaunistasime seda veidi, sest täna on naistepäev eksole ja siis studiol on sünnipäev ka. head naistepäeva ka. Õhtul ei jõudnudki pmst arvutisse, sest nii palju oli lihtsalt õppida, tõsiselttõsiselt.
Amn, täna tuli CC mulle kallale, irv =DDDD amm… natuke valus oli ka -.- Aga pmst muusikakoolis käisin ära ja seal oli mingi viiuliansambel meil, yay… neljapäeval on esinemine, ei taha minna!!! Ja nüüd kohekunagi varsti lähen Ketu juurde, sest sinna läheb rahvas pärast studio sünnipäeva istuma nagu ma aru sain ja siis Grete, Mario, Ardi  pidid ka tulema, võinoh tulevadki.
agagagagagaga, asjast kaaa, et mul on selline ilus pilt arvutis, kus on väga ilusad püksid. OH MY LORD, tõsiselt tahaks selliseid noo!

Ja siin üksüksüks hea lugu kah, ja ma pean minema nüüd, sestap teen õhtul ikkagi ühe postituse. cya later cherrys

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s