I like this menu

Hello niigerid! Et alustan siis kohe laupäevast. Õhtul läksime Mellu juurde filmi vaatama, CC mainis ka juba, et vaatasime The Boxi, mis tõesti oli arusaamatu ja omamoodi ”lahe” (?), aga Jackassi 1 ja 2 osa vaatasime ka ära. 1 osast jäi lõpust natuke vaatamata, sest aeg oli kodu poole sättima hakata =D. Aga Jackass on lahe, oooooooooojaaaa. tsau Johnny me so love u =)
Pühapäeval pmst suurt midagi ei teinudki, käisime Ketu ema studios ja kaunistasime seda veidi, sest täna on naistepäev eksole ja siis studiol on sünnipäev ka. head naistepäeva ka. Õhtul ei jõudnudki pmst arvutisse, sest nii palju oli lihtsalt õppida, tõsiselttõsiselt.
Amn, täna tuli CC mulle kallale, irv =DDDD amm… natuke valus oli ka -.- Aga pmst muusikakoolis käisin ära ja seal oli mingi viiuliansambel meil, yay… neljapäeval on esinemine, ei taha minna!!! Ja nüüd kohekunagi varsti lähen Ketu juurde, sest sinna läheb rahvas pärast studio sünnipäeva istuma nagu ma aru sain ja siis Grete, Mario, Ardi  pidid ka tulema, võinoh tulevadki.
agagagagagaga, asjast kaaa, et mul on selline ilus pilt arvutis, kus on väga ilusad püksid. OH MY LORD, tõsiselt tahaks selliseid noo!

Ja siin üksüksüks hea lugu kah, ja ma pean minema nüüd, sestap teen õhtul ikkagi ühe postituse. cya later cherrys

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s