say what u mean

heihei,  teen ka ühe postituse üle pika aja. noo mis vahepeal toimunud on siis, ee =D
noo neljapäeval hommikul tsillisin tartus, jalutasin mõned trift stored läbi ning siis sain andraga kokku, päev otsa kolasime poodides, uuh väsitav. noo lõpuks läksime siis ooperisse, hahaaa – no tõesti, vägaväga väsitav oli seal 3h istuda ja kuulata ainult laulmist, ooperi nimi oli rigoletto ja see oli vist mingisugune tragöödia. igastahes, ooperielamus on käes ning rohkem ma sinna ei soovi minna =)
reedel, läksime pärast kooli kohe Tartusse, ostsime gretele kingituse ning kui grete ka tartusse jõudis, läksime kinno. see film oli tõõõõsiselttõõõsiselt hea. mõte oli hea ja kõik oli hea =). pärast kino läksime ketu juurde, kus oli väike partayy ja kahepäeva sündmused ongi kokkuvõetud.
muide täna hommikul käisin triinus, jah selles poes mis kohekohe kinni pannakse, ning kõik asjad olid freee, rahvast oli nii palju, et ei mahtunud ringigi liikuma aga paar asja sai isegi kotti visatud =)

ja lisan veel 5 erimoodust kuidas kanda buttoned-up särki

source: http://refinery29.com/

Obsessed with being perfect
Janice Dickinson on 55 aastane ja ma ei oskagi vist üle lugeda, kui paljudel iluoperatsioonidel see naine on käinud. Pildilt saab ainult silmade järgi aru, et see on olnud enne Janice Dickinson.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s