”Maybe it’s Maybelline”… Maybe it’s Photoshop

head vabariigi aastapäeva kõigile =)
jeh, hommik on põnev olnud, kella kümnest kaheni on täitsa põnev koristada =D. kohe kohe, käin ketu ema salongis ära, lähme teeme veidi pilte ja siis tulen tagasi ja siis saan oma nagid kätte. jeh, nagid, mul on lihtsalt aastatega nii palju kotte kogunenud ja nüüd oleks need vaja kuskile riputada ning võtsin vaevaks ja tellisin omale nagid. eksole näha siis millised need on.
a muide, tunne on, et Christopher Kane on saanud inspiratsiooni eesti rahvakunstist, täpsemalt Muhu mustrist.

source of inspiration

Marie Claire soovitab sula üleelamiseks kummikud jalga toppida ning kanda kampsunite ja jakkide asemel pontšolaadseid üleviskeid, mm põnev =)
ja muide, see kevad võib julgelt mängida värvidega, sest must hakkab tasapisi koputama uksele, millel seisab kirjas ‘out’

#4 jookse oma juuksed pikemaks =)
kui soovid endale pikki juuksed jookse ring ümber oma kodukvartali, sest liikumine soodustab karvanääpsude verevarustust , mis omakorda stimuleerib juuste kasvu. a kui sa joosta ei viitsi või ei leia aega, siis lisa oma šampooni tilgake teepuuõli, mis ergutab peanaha verevarustust.

Ja millegi pärast ei lase mul arvuti pilte lisada, ma ei tea miks, aga mul pole aega praegu aega täpsemalt ka tutvuda, seega annan lingi milline Peter Pilotto spring/summer 2010 outfit mulle meeldib, kliki siia!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s