BB Beautiful

nammmi, sain enne tortillad valmis, noo ilmselgelt olen ma teinud paremaid, need ei tulnud välja, sest tegin üksi ja suutsin kanafilee ära kõrvetada jesss, empsu pole oliiviõli ka ostnud seega ei saanud seda salatile panna ja pidin mingit eestimaist paska sinna lisama. aga kõht on ju vähemalt täis.

aga asi millest rääkida tahtsin – mulle meeldivad lainjas juuksed, sellised hästi pikad ja õrnade lokkidega. kindlasti vahel ei meeldi ja siis on meelejärgi ikka sirged juuksed, aga need lainjas sasipead on lihtsalt nii boheemlaslikult kutsuvad, et kavatsen endale ka lihtsaimat meetodit kasutades lainekesed sisse teha. erm, kuidas?

no kõige lihtsam moodus on pärast pesu, kuidas see siis välja näeb: juuksed peaksid olema niisked, kuid mitte päris märjad, jaota juuksed nelja võrdsesse salku, jah kogu juuksed, muidugi võid ka rohkem salke võtta, aga vaata, et neidki oleks siis võrdselt, seejärel tee neist väikesed krunnid ja pane patsikummiga kinni, mõtekam oleks seda teha õhtul pärast pesemist e. enne magamaminekut, sest siis on lokikestel nö. valmimis aega. yay… igastahes tulemus on mõnus, hommikul teed krunnid lahti, tõmbad paar korda käega läbi juuste ja korras, (ei soovita kammida).

ja muideks, ma ei tea kus cc postitus täna jäi, arvatavasti on tal lihtsalt kiire võimidagi, aga kindlasti ta postitab  homme =)


Brigitte Bardot

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s